O mnie

Nazywam się Zuzanna Dziurawiec i jestem absolwentką warszawskiego ASP, gdzie studiowałam architekturę wnętrz a następnie wzornictwo.

W 2005 roku rozpoczęłam pracę przy scenografii filmowej i uczestniczyłam w projektach Wojtka Smarzowskiego oraz Petra Zelenki. Praca w filmie dała mi szersze spojrzenie na kreowanie przestrzeni. Od 2007 roku zdobywałam doświadczenie pracując w czołowych warszawskich pracowniach architektury wnętrz, a w 2013 roku zdecydowałam się na otwarcie studia projektowego sic!

Na co dzień nie rozstaję się z blogami wnętrzarskimi oraz Pinterestem. Regularnie jeżdżę na targi designu w Mediolanie, skąd w dużej mierze czerpię inspiracje.  Poza tym, to wielka przyjemność.

Inne moje przyjemności to konie, kawa i koty. Wszystko najlepiej w wersji czarnej lub białej.

PROJEKTY BRANŻOWE

Istnieje możliwość zamówienia projektu wraz ze wszystkimi niezbędnymi projektami branżowymi. Jest to oferta skierowana przede wszystkim do właścicieli lokali użytkowych i publicznych.

Oferujemy komplet projektów branżowych, takich jak architektura, konstrukcja, klimatyzacja i wentylacja, instalacje C.O., instalacja wodno-kanalizacyjna, przeciwpożarowa, instalacja elektryczna oraz teletechniczna. Projekty są wykonywane przez specjalistów z danej dziedziny, posiadających niezbędne uprawnienia i certyfikaty.