O mnie

Nazywam się Zuzanna Dziurawiec i jestem absolwentką warszawskiego ASP, gdzie studiowałam architekturę wnętrz a następnie wzornictwo.

W 2005 roku rozpoczęłam pracę przy scenografii filmowej i uczestniczyłam w projektach Wojtka Smarzowskiego oraz Petra Zelenki. Praca w filmie dała mi szersze spojrzenie na kreowanie przestrzeni. Od 2007 roku zdobywałam doświadczenie pracując w czołowych warszawskich pracowniach architektury wnętrz, a w 2013 roku zdecydowałam się na otwarcie studia projektowego sic!

Na co dzień nie rozstaję się z blogami wnętrzarskimi oraz Pinterestem. Regularnie jeżdżę na targi designu w Mediolanie, skąd w dużej mierze czerpię inspiracje.  Poza tym, to wielka przyjemność.

Inne moje przyjemności to konie, kawa i koty. Wszystko najlepiej w wersji czarnej lub białej.

PROJEKT + NADZÓR

Oferta obejmująca przygotowanie projektu oraz kompleksową pomoc w trakcie jego realizacji, mającą na celu jak najlepsze przełożenie projektu na rzeczywistość.

Tworzenie harmonogramu prac oraz koordynacja działań specjalistów z poszczególnych branż, tworzenie kosztorysów i prowadzenie przez sic! wszystkich zamówień mebli oraz materiałów wykończeniowych, a także prowadzenie ewentualnych reklamacji, odbieranie towaru na budowie i sprawdzanie jego jakości i zgodności z zamówieniem. Dostęp do sprawdzonych wykonawców, ze wszystkich dziedzin.