O mnie

Nazywam się Zuzanna Dziurawiec i jestem absolwentką warszawskiego ASP, gdzie studiowałam architekturę wnętrz a następnie wzornictwo.

W 2005 roku rozpoczęłam pracę przy scenografii filmowej i uczestniczyłam w projektach Wojtka Smarzowskiego oraz Petra Zelenki. Praca w filmie dała mi szersze spojrzenie na kreowanie przestrzeni. Od 2007 roku zdobywałam doświadczenie pracując w czołowych warszawskich pracowniach architektury wnętrz, a w 2013 roku zdecydowałam się na otwarcie studia projektowego sic!

Na co dzień nie rozstaję się z blogami wnętrzarskimi oraz Pinterestem. Regularnie jeżdżę na targi designu w Mediolanie, skąd w dużej mierze czerpię inspiracje.  Poza tym, to wielka przyjemność.

Inne moje przyjemności to konie, kawa i koty. Wszystko najlepiej w wersji czarnej lub białej.

PROJEKT

Kompleksowy projekt, umożliwiający zrealizowanie prac budowlanych oraz wykonanie dekoracji wnętrz.

Usługa ta przeznaczona jest dla osób, które chcą zrealizować projekt w pełni profesjonalnie, przy jednoczesnej oszczędności własnego czasu i energii.

Na projekt składa się koncepcja układu ścian i funkcji, komplet rysunków wykonawczych oraz dobór materiałów wykończeniowych, mebli, oświetlenia i dodatków. A także wizualizacje.

Każdy z etapów projektu składa się na efekt, którym jest wnętrze przemyślane oraz dostosowane do trybu życia i potrzeb, niepowtarzalne.