O mnie

Nazywam się Zuzanna Dziurawiec i jestem absolwentką warszawskiego ASP, gdzie studiowałam architekturę wnętrz a następnie wzornictwo.

W 2005 roku rozpoczęłam pracę przy scenografii filmowej i uczestniczyłam w projektach Wojtka Smarzowskiego oraz Petra Zelenki. Praca w filmie dała mi szersze spojrzenie na kreowanie przestrzeni. Od 2007 roku zdobywałam doświadczenie pracując w czołowych warszawskich pracowniach architektury wnętrz, a w 2013 roku zdecydowałam się na otwarcie studia projektowego sic!

Na co dzień nie rozstaję się z blogami wnętrzarskimi oraz Pinterestem. Regularnie jeżdżę na targi designu w Mediolanie, skąd w dużej mierze czerpię inspiracje.  Poza tym, to wielka przyjemność.

Inne moje przyjemności to konie, kawa i koty. Wszystko najlepiej w wersji czarnej lub białej.

PROJEKT CZĘŚCIOWY

Istnieje możliwość zaprojektowania fragmentu przestrzeni, który stanowi szczególnie duże wyzwanie.

Możemy zająć się zarówno projektem kuchni czy łazienki, które wymagają najwięcej fachowej wiedzy, jak również pomóc w ciekawej aranżacji pokoju dziecięcego czy salonu, gdzie liczy się pomysł.

Powierzając projekt specjalistom klient ma pewność otrzymania przestrzeni wygodnej, ergonomicznej, o optymalnym doborze materiałów wykończeniowych oraz odpowiedniego oświetlenia. A także ciekawej.